نمایندگی

واگذاری نمایندگی مستقل با نام و نشان شما
در میهن پیامک شما می توانید یک کسب و کار کاملاً مستقل به گونه ای که هیچ نام و نشانی از ما نباشد ایجاد نمایید، شما می توانید بزودی به یک درآمد چند میلیونی با استفاده از پنل نمایندگی میهن پیامک دست پیدا کنید، با کسب پنل نمایندگی برای شما امکان تعریف قیمت پنل، خطوط، و تعرفه ارسال پیامک، همچنین امکان تنظیم دسترسی کاربران به تمامی بخش های سامانه را دارا هستید، پنل نمایندگی اس ام اس امکان کسب درآمد و همچنین ارتباط با مشتری را برای انواع کسب و کارهای سنتی و مدرن، استارتاپ ها و فریلنسر ها فراهم می کند.
شخص سازی

در پنل نمایندگی می توانید کسب و کارتان را با دامنه و برند شخصی خود معرفی کنید و سامانه اختصاصی بدون و نام میهن پیامک داشته باشید…

تعرفه دلخواه

در پنل نمایندگی می توانید برای بسته های مختلف، تعرفه ارسال و تعرفه خطوط اختصاصی را به دلخواه خود تعریف نمایید

کسب درآمد بالا

مبلغ فروش اکانت به صورت کامل و سود حاصل از فروش شارژ و خطوط، به صورت سیستمی به اکانت پنل نمایندگی نمایندگی شما اضافه می شود.

درگاه اینترنتی

شما میتوانید درگاه اختصاصی خود را در سامانه میهن پیامک ثبت کنید تا کاربران هزینه های شارژ سامانه و خرید اکانت و خط را مستقیما به حساب شما پرداخت کنند.

ایجاد پکیج شخصی

در پنل نمایندگی امکان تعریف بسته های متفاوت وجود داردو شما میتوانید بسته ها را با توجه به سیاست کاری خود با دسترسی های متنوعی از امکانات پنل بسازید.

قرارداد الکترونیکی

تمام فعالیت ها به صورت رسمی و مستقیم بوده و قرارداد یک ساله طبق فرآیند الکترونیکی بین میهن پیامک و نمایندگان از هر نقطه از کشورمون ایران منعقد می شود.

چگونه از نمایندگی پنل پیامک کسب درآمد کنیم ؟

راه های کسب درآمد از پنل نمایندگی میهن پیامک
فروش پنل کاربری
فروش پنل نمایندگی
فروش خطوط
پیامک ارسالی کاربر
پنل نمایندگی

۵۹۹۰۰۰ تومان

تمدید سالیانه رایگان
ایجاد نامحدود پنل کاربری
ایجاد نامحدود پنل نمایندگی
۳۰۰۰+ پیامک رایگان
۵ شماره اختصاصی رایگان
۳۰ روز گارانتی عودت وجه
پشتیبانی ۲۴ ساعته
اتصال درگاه بانکی اختصاصی نماینده
ثبت قرارداد الکترونیکی
تعرفه ارسال پیامک ۱۰ تومان

    سبد خرید