افزونه پیامک اپن کارت

افزونه پیامک اپن کارت

اپن کارت یک فروشگاه ساز قدرتمند و محبوب است. افزونه ای که بتواند به صورت خودکار اطلاعات مربوط به خرید را برای مدیران و مشتریان پیامک کند، یکی از نیازهای ضروری صاحبین فروشگاه های اینترنتی است. میهن پیامک ماژول پیامک اپن کارت را در اختیار شما قرار میدهد.  با امکان ارسال پیام به شماره هایی که بلک شده اند.

امکانات افزونه ارسال پیامک اپن کارت

آموزش نصب افزونه ارسال پیامک اپن کارت
  1. فایل ضمیمه شده را دانلود نموده و قبل از نصب افزونه باید پیش نیاز های آن نصب گردد
  2. سپس بعد از نصب پیش نیاز ها باید گزینه افزونه ها و سپس گزینه تغییرات انتخاب کنید و در صفحه ای که باز می­شود دکمه “بارگذاری مجدد” را کلیک کنید . و سپس پیغام “تغییرات با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می شود .
  3. از بخش مدیریت وارد بخش افزونه ها شده و سپس گزینه نصب کننده را انتخاب کنید و بعد روی دکمه آپلود کلیک کنید
  4. فایل را از کامپیوتر خود انتخاب کرده و سپس خودکار مراحل آپلود و نصب را همزمان انجام می ­دهد و سپس پیغام “افزونه با موفقیت ویرایش شد!” نمایان می شود .
  5. حال در منو سیستم گزینه “درگاه پیامک IPPANEL”  اضافه می شود.
  6. در بخش تنظیمات وب سرویس مشخصات خود را وارد نمایید و سایر تنظیمات را مطابق نیاز خود ویرایش نمایید (وارد کردن نام کاربری و رمز عبور سامانه و شماره خط اختصاصی پنل خود الزامی می باشد)
  7. حال در این بخش تنظیمات را پس از تکمیل ذخیره نمایید، ماژول برای استفاده آماده است (جهت تست ارسال نیز میتوانید از بخش ارسال پیامک انجام داده تا از صحت تنظیمات مطمئن شوید)
  •  
نکات مهم:

نمونه کارهای مرتبط

هدف میهن پیامک توسعه کسب و کار شماست...