پنل کاربری

ثبت نام پنل کاربری میهن پیامک

در میهن پیامک شما می توانید با خرید یک پنل اس ام اس حرفه ای با رابط کاربری فوق العاده به کسب و کار خود رونق دهید… میهن پیامک پایین ترین تعرفه ارسال پیامک را به شما ارائه خواهد داد، در نظر داشته باشید که امر پشتیبانی از مهم ترین معیارهای انتخاب یک پنل اس ام اس است، که تیم پشتیبانی میهن پیامک ۲۴ ساعته در خدمت شماست، شما با خرید پنل اس ام اس از میهن پیامک ۳۰ روز گارانتی عودت وجه خواهید داشت، که در صورت عدم رضایت می توانید کل مبلغ پنل را عودت دهید.

khat-rayegan
خطوط رایگان

۸ خط اشتراکی و ۱خط اختصاصی رایگان برای پنل کاربری در اختیار شما قرار میگیرد.

garanti
۳۰ روز گارانتی عودت وجه
پس از خرید پنل اس ام اس، در صورت عدم رضایت هزینه پنل اس ام اس را به شما بازمیگردانیم.
 
tamdid-rayegan
تمدید سالیانه رایگان

دیگر نیاز نیست برای داشتن پنل اس ام اس هر سال بابت تمدید پنل خود هزینه ای پرداخت کنید .

paintarin-tarefeh
پایین ترین تعرفه ارسال در کشور

در میهن پیامک حجم بالای ارسال کاربران و نمایندگان باعث شده تا پایین ترین تعرفه در کشور را ارائه دهیم .

blacklist
ارسال به بلک لیست

در میهن پیامک امکان ارسال پیام تبلیغاتی به بلک لیست برای کاربران وجود دارد .

پشتیبانی 24 ساعته
پشتیبانی سریع و فوق العاده

در میهن پیامک شما سرعت و کیفیت را در امر پشیبانی از کاربران خواهید دید .

مراحل فعالسازی پنل اس ام اس
 • مرحله اول
 • مرحله دوم
 • مرحله سوم
مرحله اول

انتخاب نوع پنل

ابتدا باید یکی از پنل ها را بسته به نوع فعالیت خود انتخاب نمایید .
۱. پنل پایه ۲. پنل اقتصادی ۳. پنل شرکتی ۴. پنل تجاری

 
مرحله دوم

ثبت نام + پرداخت هزینه

با تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت هزینه پنل امکان دسترسی به سامانه فراهم می گردد .
در این مرحله، پنل مورد نیاز شما آماده و پیامک ثبت نام برای شما ارسال می گردد، سپس با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سامانه شوید .

مرحله سوم

ارسال مدارک

فقط اسکن کارت ملی
با اسکن کارت ملی و ارسال از طریق سامانه، پنل برای شما فعال می گردد .

 
میهن پیامک
پنل پایه

۶۹,۰۰۰ تومان

شارژ هدیه ۵,۰۰۰ تومان

۱ خط اختصاصی رند

۸ خط اشتراکی رند

تمدید پنل رایگان

پیامکی ۵۳.۲ تومان

میهن پیامک
پنل اقتصادی

۹۹,۰۰۰ تومان

شارژ هدیه ۱۰,۰۰۰ تومان

۱ خط اختصاصی رند

۸ خط اشتراکی رند

تمدید پنل رایگان

پیامکی ۴۹.۴ تومان

میهن پیامک
پنل شرکتی

۲۵۰,۰۰۰ تومان

شارژ هدیه ۲۰,۰۰۰ تومان

۱ خط اختصاصی رند

۸ خط اشتراکی رند

تمدید پنل رایگان

پیامکی ۴۵.۶ تومان

میهن پیامک
پنل تجاری

۴۰۰,۰۰۰ تومان

شارژ هدیه ۳۰,۰۰۰ تومان

۱ خط اختصاصی رند

۸ خط اشتراکی رند

تمدید پنل رایگان

پیامکی ۴۱.۸ تومان

پاسخگوی خودکار پیامکی

فرض کنید شما فروشنده لوازم کامپیوتری هستید و میخواهید لیست محصولات خود را به مشتریان خود ارائه دهید، با استفاده از این ماژول شما میتوانید یک کلمه کلیدی خاص را مشخص کنید و از مشتریان بخواهید برای اطلاع از لیست محصولات، کلمه کلیدی تعریف شده را به شماره اختصاصی شماکه قابلیت (ارسال و دریافت ) دارد ارسال نمایند. بدین صورت لیست محصولات خود که قبلا در پنل تعریف کرده بودید به مشتری شما که کلمه کلیدی را به سرشماره تعیین شده ارسال کرده بودند ارسال خواهد شد. این ماژول در واقع یک کارت ویزیت الکترونیکی میباشد.

مسابقه و نظرسنجی پیامکی

تا حالا شده شما به عنوان یه فروشگاه دار و یا کسی که صاحب کسب و کار هستین و از سامانه ارسال پیام کوتاه استفاده میکنید، دوست داشته باشید برای افزایش فروش خود یه مسابقه هیجان انگیز رو شروع کنید؟ ماژول مسابقه پنل پنل کاربری در این زمینه به شما کمک میکند. از ویژگی های این ماژول ارائه نمودار وضعیت از ارسال های صحیح و نادرست شرکت کنندگان و همچین امکان قرعه کشی از میان پاسخ های صحیح برای کاربر میباشد.

نوبت دهی پیامکی

فرض کنید شما مدیریت یک کلینیک درمانی را به عهده دارید و تمایل دارید علاوه بر روش های مرسوم نوبت دهی(حضوری و تلفنی)، امکان سیستم نوبت دهی هوشمند را نیز به کلینیک خود اضافه کنید. در این ماژول شما امکان تعیین روز، ساعت شروع نوبت دهی، ساعت پایان نوبت دهی و مدت زمانی که هر ویزیت زمان میبرد را دارید.

منشی عضویت پیامکی

شما میتوانید با انتخاب یک خط اختصاصی که قابلیت دریافت و ارسال دارد، از مخاطبین خود بخواهید برای عضویت در سامانه اطلاع رسانی سازمان، شرکت و یا فروشگاه شما کلمه کلیدی تعیین شده را به شماره اختصاصی، ارسال نمایند.و همان لحظه عضو پنل شما بشوند

هدایای پیامکی

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود تعدادی هدیه در نظر گرفته اید، میتوانید این هدایا را از طریق سامانه اس ام اس برای مشتریان خود ارسال کنید. شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و ... را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

پیامک تبریکات و اخطاریه

تصور کنید برای تعدادی از مشتریان وفادار خود تعدادی هدیه در نظر گرفته اید، میتوانید این هدایا را از طریق سامانه میهن پیامک برای مشتریان خود ارسال کنید. شما می توانید هدایای مجازی نظیر کد شارژ، کد تخفیف و ... را در سامانه تعریف کنید تا کاربران با ارسال کلیدواژه مشخص شده شما به خط تعیین شده، بتوانند هدایای در نظر گرفته شده را دریافت نمایند.

پیامک اقساط

شاید شما کارگزار بیمه باشید پیش آمده بعضا بیمه نامه های خود را به صورت اقساط به فروش میرسانید دراین صورت شما نیازمند یادآوری اقساط ماهیانه به مشتریان خود میباشید و با توجه به این که تعداد، نام و تاریخ هر قسط برای هر مشتری متفاوت میباشد و شما زمان برای تماس با هریک از مشتریان و یا ارسال تکی پیام را ندارید در این صورت استفاده ازین ماژول برای شما میتواند راهنمای خوبی باشد به این معنی که شما امکان تعیین این که پیام چند روز قبل از تاریخ قسط ارسال شود، تاریخ شروع قسط چه زمانی میباشد؟ مبلغ قسط چقدر میباشد ؟و غیره... را خواهید داشت.

کدخوان پنل پیامک

تصور کنید میخواهید مشخصات یک محصول را بر اساس کد محصول برای مشتریانتان ارسال نمایید، مشتریان شما میتوانند کد محصول را به شماره خط اختصاصی شما ارسال کنند و تمام مشخصات محصول را از طریق پیامک دریافت نمایند. بعضا پیش آمده صاحبان کسب و کار علاقه دارند با ارائه پیشنهادات جالب و هیجان انگیز فروش خود را بالا ببرند شما با طراحی کدهای اختصاصی برای هریک از محصولات میتوانید به مشتریان خود وعده یک هدیه و یا یک آفر ویژه را بدهید از ویژگی های این ماژول امکان برگزاری قرعه کشی میباشد. مطمئن باشید هیچکس ساده از کنار این پیشنهاد رد نخواهد شد.

صندوق انتقادات و پیشنهادات

همانطور که از اسم این ماژول مشخص است این ویژگی میتواند برای بالابردن کیفیت خدمات شما جهت افزایش فروش محصولاتتان کمک کند بدین صورت که در این ماژول شما ابتدا باید خط اختصاصی خود را ست نمایید و بعد از تعیین کلمه کلیدی از مشتریان خود بخواهید انتقادات و پیشنهادات خود را به شماره ای که قابلیت دریافت دارد ارسال نمایند

 1. ۱
  نحوه کار سرویس میهن پیامک به چه صورت است؟

  میهن پیامک، یک نرم افزار تحت وب جهت ارسال و دریافت پیامک در اختیار کاربران می گذارد. فقط کافیست که آدرس سامانه را وارد کنید و با نام کاربری و رمز عبور مخصوص خودتان وارد شوید. پس از ورود به سامانه می توانید به میزان دلخواه پنل خود را شارژ و اقدام به ارسال پیامک کنید.

 2. ۲
  آیا برای استفاده از سامانه پیامک احتیاج به نرم افزار خاصی است؟

  خیر…این سرویس با کمترین امکانت سخت افزاری و نرم افزاری قابل استفاده بوده و نیازی به نرم افزار برای استفاده وجود ندارد.

  فقط نیاز دارید که به اینترنت(حتی اینترنت با سرعت پایین) متصل باشید و از مرورگر استفاده کنید.

 3. ۳
  آیا سامانه میهن پیامک دارای دسترسی دمو می باشد؟

  بله فقط کافیست از کلمه  DEMO در هر دو باکس نام کاربری و رمز عبور استفاده کنید.

 4. ۴
  مشکلاتی که بعد از شارژ و هنگام بازگشت به سایت بوجود می آید مربوط به سامانه است؟

  خیر.. این مشکلات مربوط به بانک می باشد، در صورت بروز مشکل ما نیز میتوانیم در مرتفع کردن مشکل و نحوه پیگیری از بانک راهنماییتان کنیم.

 5. ۵
  آیا محدودیتی در ارسال پیامک از طریق پنل میهن پیامک وجود دارد؟

  خیر … هیچ محدودیتی در ارسال و استفاده از پنل وجود ندارد. شما می توانید به تعداد دلخواه ارسال داشته باشید .

 1. ۱
  برای ارسال به کدپستی، چطور می توانم کدپستی را پیدا کنیم؟

  کد پستی تمام مناطق کشور، روی نقشه در پنل قرار داده شده است و می توانید از این نقشه برای ارسال استفاده کنید.

 2. ۲
  دریافت پیامک های ارسال شده به شماره هایی که در پنل دارم هزینه دارد؟

  خیر… در میهن پیامک هیچ هزینه ای برای دریافت پیامک دریافت نمی شود.

 3. ۳
  ارسال های ناموفق برای من هزینه دارد؟

  هزینه ارسال هایی که به شماره های بلک لیست انجام می شوند بلافاصله به پنل شما عودت داده می شود. هزینه ارسال هایی که به هر دلیل (خاموش بودن موبایل، در دسترس نبودن طولانی مدت و … ) به گوشی تحویل نشده باشد اما از سمت اپراتور انجام شده باشد، از سمت اپراتور قابل عودت دادن نیست.

 4. ۴
  منظور از ارسال دلیور بیس چیست؟

  اپراتورهایی مانند اپراتور ۲۰۰۰ فقط هزینه ارسال هایی که با موفقیت انجام شده اند را کسر می کنند، که به این روش محاسبه هزینه دلیور بیس گفته می شود.

 5. ۵
  آیا امکان استفاده از پنل به صورت تست وجود دارد؟

  بله شما می توانید پنل رایگان را ثبت نام نمایید و از امکانات پنل استفاده نمایید و در صورت رضایت از خدمات میهن پیامک پنل خود را ارتقاء دهید .